O kancelariioirp

Kancelaria świadczy profesjonalną pomoc prawną skierowaną do osób fizycznych, przedsiębiorców oraz tzw. podmiotów instytucjonalnych (stowarzyszeń, fundacji, związków zawodowych, spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych).

Dzięki stałej współpracy z innymi kancelariami radcowskimi, adwokackimi, komorniczymi oraz notarialnymi z obszaru całego kraju, zapewniamy naszym Klientom najwyższy poziom usług prawniczych z zakresu wielu dziedzin prawa. Niezależnie od sprawy, Klient każdorazowo otrzymuje kompleksową obsługę prawną na preferencyjnych warunkach.

Każdy z prawników współpracujących z Kancelarią posiada ubezpieczenie OC oraz podejmuje wyłącznie działania zgodne z zasadami etyki zawodowej, co dodatkowo zabezpiecza interes naszych Klientów. Mając świadomość, że dla Klienta istotne znaczenie ma nie tylko korzystny wynik sprawy, lecz także czas trwania postępowania, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie z najwyższym zawodowym zaangażowaniem. Ponadto zabezpieczamy i zachowujemy w tajemnicy wszelkie informacje i dokumenty, które uzyskujemy w związku z prowadzoną obsługą prawną.

 

.:Szybki kontakt:.

telefon: (+48) 505 075 959

e-mail: sekretariat@kancelariakubicki.pl

wykonanie: PRODO tworzenie stron